Yaşam

Özgür Aras’tan Bodrum’a ENVY Gece Hayatı

İSTANBUL (İGFA) – Müzik ve eğlence dünyasının trendlerini belirleyen isimlerden biri olan ünlü bağlantı sanatçısı Özgür Aras, gece hayatına kazandırdığı mekanlarla eğlence dalında da yer almıştır. İstanbul’da açtığı elence ve ablam adlı kulüplerle gece hayatına farklı bir boyut getiren Özgür Aras, vizyonunu Bodrum’a taşıyor.

Özgür Aras, yaz denilince akla gelen tatil merkezlerinden biri olan Bodrum’un Yalıkavak semtinde 7 Haziran’da yepyeni bir kulüp açıyor: ENVY Night Life. Bodrum gece hayatının çehresini değiştirmeye hazırlanan ENVY Night Life, disko kültürü ve danslarını geri getirecek.

ENVY Night Life’ta Batıtan Tanrıkulu, Monnarsh, Zoey Hasselbank gibi ünlü yerli ve yabancı DJ’ler sette yer alırken, eğlenmek isteyenler farklı konseptler ve partilerle dans edecek. Bodrum Yalıkavak Marina, giriş kapısının hemen karşısındaki konumu ve ünlü konukları ile bu yazın en çok konuşulan mekanı olacak.

Özgür Aras “Gerçekten insanlar dans etmeyi unuttu. Mekanlar dolu ama kimse dans etmiyor. Benim yerim olan ENVY Night Life’ta insanlar kafa kafaya dans edecek.” söz konusu.
Kıskançlık Gece Hayatı
Yalıkavak, Çökertme Cd. 35 numara
(Yalıkavak Marina Giriş Kapısı Karşısı)
Bodrum/Muğla
0530 644 62 62

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu